Drewno

 • Drewno dębowe

   

  Dąb to idealne drewno nadające się do produkcji mebli – to długowieczne drewno, które potrafi żyć nawet przeszło 700 lat, w przeszłości pełniło rolę kultową.

   Dębowe konstrukcje są wyjątkowo wytrzymałe, przyciągając uwagę swoim eleganckim wyglądem przez długie lata – właśnie dlatego to dąb stał się głównym surowcem używanym przy produkcji naszych mebli.

 •  

   

  Dostępne w naszej ofercie stoliki kawowe dębowe doskonale prezentują piękno tego gatunku drewna. Każdy stolik kawowy dębowy DeerWood wykonujemy z najwyższej jakości surowca, który wyróżnia się nie tylko unikatowym wyglądem, ale również gwarantuje wyjątkową trwałość naszym wyrobom.

   

  Nasze meble poddajemy dodatkowo procesowi olejowania, który powoduje, że drewno staje się jeszcze bardziej odporne na czynniki zewnętrzne. Olej wnika w strukturę drewna, nadając mu dodatkowo jeszcze fenomenalny, naturalny blask.

   

  Dębowy stolik kawowy będzie doskonałym wyborem do wielu wnętrz – zarówno do tych urządzonych w stylu klasycznym, jak również do tych nowoczesnych. Wspaniale prezentują się w domowych salonach, gabinetach w biurowcach czy w luksusowych hotelach. Są unikatowym dopełnieniem różnych aranżacji!

   

 • Drewno sosnowe

   

  W naszym asortymencie dostępne są także stoliki kawowe sosnowe. Sosna jest drzewem rosnącym na różnych kontynentach, tolerującym duży zakres temperatury i uważana jest za jeden z najdłużej żyjących gatunków rośli na Ziemi.

   

  Drewno sosnowe znane jest ze swojego jasnego koloru, Jest łatwe w obróbce, sprężyste i ma wysoką wytrzymałość, dlatego używane było również przy produkcji okrętów.

   

  Każdy sosnowy stolik kawowy DeerWood potrafi zaprezentować piękno sosny w postaci unikatowego mebla dopracowanego w najdrobniejszych detalach. Wybierz niepowtarzalny stolik kawowy sosnowy do swojego domu lub firmy i stwórz z nim niebanalną kompozycję, która wprowadzi do wnętrza skandynawski szyk.

   

Skontaktuj sięZadzwoń
Korzystając ze strony e-designsklep.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.