DeerWood to niebanalne stoliki kawowe z drewna, które powstają z miłości do naturalnych surowców oraz unikatowego designu. Nasze meble to idealny dodatek do różnych aranżacji – z nimi każde wnętrze będzie prezentowało się jeszcze piękniej!

W naszej kolekcji znalazły się różnorodne modele stolików – znajdziesz tu zarówno mały stolik kawowy drewniany, jak również stolik kawowy dębowy o większych wymiarach, który może służyć jako ława.

Stawiamy duży nacisk na jakość. Każdy nasz stolik kawowy z litego drewna jest wykonany ręcznie, z naciskiem na najdrobniejsze detale. To powoduje, że nasze stoliki kawowe dębowe są jedyne w swoim rodzaju – nie ma dwóch takich samych egzemplarzy.

Do produkcji stosujemy najwyższej jakości drewno dębowe – wyjątkowo wytrzymałe, a przy tym bardzo eleganckie, dlatego też może stać się ono dopełnieniem wielu różnych kompozycji zarówno w domu, jak również w firmie. W naszej ofercie znajdują się również stoliki wykonane z drewna sosnowego.

Drewno jest starannie selekcjonowane i poddawane jest dodatkowo procesom lakierowania lub olejowania, który wydobywa jego unikatowe piękno, a także powoduje, że zyskuje ono jeszcze większą odporność na czynniki zewnętrzne.

Nasze stoliki uzupełniamy również innymi materiałami, między innymi krystalicznym szkłem hartowanym oraz elementami metalowymi, które powodują, że cała konstrukcja prezentuje się jeszcze efektowniej.

Wybierz już teraz swój dębowy stolik kawowy od DeerWood i złóż swoje zamówienie – zachęcamy do zapoznania się z galerią naszych mebli drewnianych!

Skontaktuj sięZadzwoń
Korzystając ze strony e-designsklep.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Rozumiem, nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia.